close
رزرو آنلاین هتل
بوسه ای بر دستان استاندار

سید علی طاهری

این مرد کیست ؟   : مقام معظم رهبري "به او دهمرده نگوييد بلکه وي حقيقتا صدمرده است ." سپاسگذریم که در دوران مسئولیتت جز زحمت و دلسوزی و شکوفایی استان و شهرستان چیزی ندیدیم گزارشي از يك روز كاري با استاندار لرستان در ادامه مطلب       گزارشي از يك روز كاري با استاندار لرستان  منبع: پورتال اطلاع رسانی استان لرستان استاندار لرستان چندی پیش به منظور بازديد از روند اجرايي طرح هاي عمراني و خدماتي شهرستان پلدختر در راس هياتي متشكل از معاون عمراني استانداري و تعدادي از مديران دستگاه…

banner
آخرین مطالب ارسال شده
جستجوگر پیشرفتهرونیکس سرور - هاست - نمایندگی هاست - میزبانی وب پرسرعت و پربازدید
آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
فقط محض خنده فقط محض خنده 0 267 anita
جوک های جدید و خنده دار (5) جوک های جدید و خنده دار (5) 0 264 anita
اعترافهای تکان دهنده طنز اعترافهای تکان دهنده طنز 0 238 anita
5 راهکار طلایی برای ایمن کردن رایانه 5 راهکار طلایی برای ایمن کردن رایانه 0 268 anita
راهکار جلوگیری از ورود بد افزارها به گوشی چیست؟ راهکار جلوگیری از ورود بد افزارها به گوشی چیست؟ 0 234 anita
علائم وجود بدافزار در گوشی ها چیست؟ علائم وجود بدافزار در گوشی ها چیست؟ 0 229 vida
پنج میانبر صفحه کلید در ویندوز که اغلب فراموش شده هستند پنج میانبر صفحه کلید در ویندوز که اغلب فراموش شده هستند 0 221 vida
طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب 0 243 vida
شعر طنز/ای عزیزان پشت کنکوری شعر طنز/ای عزیزان پشت کنکوری 0 247 vida
انواع داداش برای دخترای امروزی!! انواع داداش برای دخترای امروزی!! 0 235 vida
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

این مرد کیست ؟


 

: مقام معظم رهبري

"به او دهمرده نگوييد بلکه وي حقيقتا صدمرده است ."


سپاسگذریم که در دوران مسئولیتت جز زحمت و دلسوزی و شکوفایی استان و شهرستان چیزی ندیدیم


گزارشي از يك روز كاري با استاندار لرستان در ادامه مطلب  

 

 

گزارشي از يك روز كاري با استاندار لرستان

 منبع: پورتال اطلاع رسانی استان لرستان

استاندار لرستان چندی پیش به منظور بازديد از روند اجرايي طرح هاي عمراني و خدماتي شهرستان پلدختر در راس هياتي متشكل از معاون عمراني استانداري و تعدادي از مديران دستگاه هاي اجرايي استان سفری کاری به اين شهرستان داشت، سفری که نکات قابل توجهی در خصوص کار و تلاش شبانه روزی مسئولان و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی در مسیر خدمت رسانی بی منت به مردم را با خود همراه داشت.

سفر دكتر حبيب الله دهمرده و هيات همراه به پلدختر ساعت شش صبح از مقابل استانداري لرستان در خرم آباد آغاز شد ، بازديد از تالاب هاي طبيعي، مركز آموزش فني و حرفه اي و مجتمع فرهنگي هنري ارشاد و همچنين بازديد و بررسي روند اجرايي طرح مسكن مهر و كانون فرهنگي، ورزشي رشد و چند طرح عمران شهري پلدختر، برنامه كاري استاندار لرستان در سفر به اين شهرستان بود.

نكته جالب در طول زمان طي مسير سفر، فعاليت اتاق كار سيار استاندار لرستان بود، به نحوي كه استاندار لرستان در طول مسير علاوه بر انجام مذاكرات تلفني و پيگيري كارها و بررسي نامه ها و مكاتبات اداري، ديدارهاي جداگانه اي را نيز با مديران دستگاه هاي اجرايي و برخي اعضاي هيات همراه در قالب جلسات اداري داشت.


در ابتداي حركت ، نخستين جلسه كاري استاندار لرستان در داخل خودرو با حضور معاون امور عمراني برگزار شد و در اين نشست موضوعات مرتبط با فعاليت هاي عمراني و پيشرفت فيزيكي پروژه هاي استان به ويژه در شهرستان پلدختر مورد بررسي قرار گرفت.
پس از مدتي، معاون امور عمراني استانداري جاي خود را به مديركل آموزش فني و حرفه اي استان لرستان داد تا دومين جلسه كاري استاندار لرستان در داخل خودرو و در مسير حركت به سمت پلدختر در ارتباط با فعاليت هاي اين دستگاه اجرايي برگزار شود.
در ادامه، استاندار لرستان و هيات همراه با استقبال فرماندار و جمعي از مديران و فرماندهان نظامي و انتظامي شهرستان وارد پلدختر شد و طبق برنامه به سمت تالاب هاي طبيعي اين شهرستان حركت كردند.


استاندار لرستان در جريان بازديد از تالاب هاي طبيعي شهرستان پلدختر، از اين ظرفيت طبيعي و خدادادي به عنوان فرصتي مناسب و جاذبه اي ارزشمند در راستاي توسعه صنعت گردشگري و استفاده از مزاياي آن براي شكوفايي اقتصاد منطقه نام برد.
دکتر دهمرده ضمن بازديد از اين مجموعه طبيعي و تفريحي، بر زمينه سازي براي حضور و سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين منطقه با هدف توسعه و رونق گردشگري و شكوفايي اقتصادي شهرستان پلدختر تاكيد كرد.
 

دومين برنامه استاندار لرستان در پلدختر بازديد از مركز آموزش فني و حرفه اي اين شهرستان بود و مديركل آموزش فني و حرفه اي استان لرستان در جريان بازديد "حبيب الله دهمرده" از بخش هاي مختلف اين مركز، گزارشي را از روند فعاليت هاي آموزشي و عملي اين مركز ارائه نمود.
 

استاندار لرستان همچنين در كلاس هاي آموزش رايانه و خياطي ويژه بانوان كه در اين مركز برگزار بودحاضر شد و در خصوص مسايل كيفي و كمي دوره هاي آموزشي اين مركز با مربيان و كارآموزان شركت كننده در اين كلاس ها گفتگو كرد و از نزدیک با مسایل، خواسته ها و نظرات کارآموزان شرکت کننده دراین کلاس ها آشنا و دستورات لازم برای رفع برخی مشکلات و موارد بحق مطرح شده را صادر کرد.
 

در ادامه اين سفر دكتر دهمرده از پروژه در دست اجراي مسكن مهر شهرستان پلدختر نيز بازديد كرد و مجريان و كارفرمايان اين طرح در خصوص مسايل، مشكلات و روند پيشرفت فيزيكي طرح مسكن مهر پلدختر گزارش كاملي را ارائه كردند.
استاندار لرستان دراين بازديد با اشاره به مشكلات طرح مسكن مهر شهرستان پلدختر، گفت: يكي از مشكلات اجراي طرح مسكن مهر شهرستان پلدختر، عدم توانايي و قابليت هاي اجرايي پيمانكار طرح بود كه به همين دليل و براي تسريع در روند خدمت رساني به مردم از پيمانكار ناتوان خلع يد گرديد و طرح به يك پيمانكار با مجموعه اجرايي توانمند و فعال واگذار شد.
وي با اشاره به اينكه در زمينه خدمت رساني به مردم و اجراي طرح هاي عمراني و زيربنايي با احدي تعارف و عهد اخوت نداريم، اظهار داشت: اين مهم بايد به عنوان يك الگو در حوزه فعاليت پيمانكاران طرف قرارداد و مجري طرح هاي عمراني و خدماتي استان قرار گيرد و بدانند كه عملكرد مطلوب و قابل قبول با تشويق و بالعكس و ناتواني و عدم اجراي درست كارها با برخورد قاطع ، قانوني و فسخ قرارداد همراه خواهد شد.


استاندار لرستان در ادامه سفر خود به پلدختر در محل اجراي طرح مركز فرهنگي، ورزشي رشد كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان اين شهرستان حضور يافت و ضمن بازديد و بررسي روند اجراي اين پروژه با پيمانكار و كارفرماي اين طرح فرهنگي، گفتگو كرد.
استاندار لرستان دراين بازديد خطاب به پيمانكار پروژه گفت: در اجراي طرح هاي عمراني سه اصل مهم سرعت، كيفيت و دقت بايد به صورت متوازن و يكسان مورد توجه قرار گيرد و هيچ يك از اين اصول نبايد فداي ديگري شود.
به گفته وي، برنامه محوري و اجراي فعاليت ها براساس معيارهاي كارشناسي و علمي، نقش موثري در مديريت پروژه و موفقيت درتكميل و بهره برداري از طرح هاي عمراني دارد.
 

پس از بازديد از طرح كانون رشد، استاندار لرستان و هيات همراه راهي مجتمع فرهنگي، هنري ارشاد شهرستان پلدختر شدند و از بخش هاي مختلف اين مجتمع فرهنگي از جمله مراحل تكميل و راه اندازي سالن هاي اجتماعات و نمايش اين مركز ديدن كردند.
فرماندار و رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي پلدختر، توضيحات و گزارش كاملي در خصوص ويژگي ها و ظرفيت هاي اين مركز را ارائه كردند و استاندار لرستان نيز بر لزوم تكميل و بهره برداري هرچه سريعتر از بخش هاي فرهنگي و هنري اين مجموعه به منظور بهره مندي مردم به ويژه جوانان و نوجوانان تاكيد كرد.
به گزارش ايرنا، در حاشيه برنامه بازديد استاندار لرستان از طرح هاي اجرايي شهرستان پلدختر، تعدادي از شهروندان پلدختري نيز كه متوجه حضور استاندار لرستان در اين شهر شده بودند، در گفتگوي نزديك و خصوصي با وي مسايل و درخواست هاي خود را مطرح كردند.
استاندار لرستان دراين ديدارها ضمن رسيدگي به مطالبات و خواسته هاي شهروندان، برخي موارد را براي پيگيري و تامين خواسته هاي مردم به فرماندار شهرستان ارجاع داد و برخي از شهروندان نيز پس از گفت وگوي مفصل با استاندار لرستان و طرح نظرات خود و شنيدن پاسخ هاي وي، قانع شده و از وي خداحافظي مي كردند.
 

ساعت حدود 11 ظهر بود كه برنامه كاري استاندار لرستان در شهرستان پلدختر به پايان رسيد و دكتر دهمرده و هيات همراه با بدرقه فرماندار شهرستان به سمت خرم آباد حركت كردند.

ادامه برنامه هاي كاري استاندار لرستان در اين روز تا حدود ساعت 24 تعيين شده بود، ديدار با خانواده معظم شهدا،بعد از نماز ظهر و عصر و پس از آن ملاقات عمومي با مردم، جلسه شوراي سلامت، جلسه پيگيري مصوبات سفر سوم دولت به استان و در نهايت شوراي معاونين استانداري لرستان آخرين برنامه كاري استاندار در اين روز بود.
 

به محض ورود به استانداري لرستان، دهمرده راهي دفتر كار خود شد تا پس از آمادگي براي حضور در صف نماز جماعت با خانواده معظم شهدا ديدار نمايد، براساس برنامه پيش بيني شده دراين روز قرار بود خانواده دو شهيد والامقام با استاندار لرستان ديدار كنند.
استاندار لرستان خانواده اين دو شهيد را به گرمي پذيرفت و ضمن تجليل و تكريم مقام شامخ شهدا، بر ارائه خدمت و توجه ويژه به خانواده هاي معظم شهدا تاكيد كرد.
دراين ديدار اعضاي خانواده اين دو شهيد والامقام ، برخي مسايل موردنظرشان را با استاندار لرستان درميان گذاشتند كه دكتر دهمرده دستورات لازم براي پيگيري و رفع مشكلات و تامين خواسته هاي خانواده هاي شهدا را صادر كرد.
 

با اتمام جلسه ديدار با خانواده شهدا ، نوبت به برنامه ملاقات عمومي با مردم رسيد، در برنامه روز چهارشنبه ملاقات عمومي، استاندار لرستان با 21 خانواده لرستاني ديدار و گفتگو كرد و مراجعه كنندگان در فضاي صميمي، ديدگاه ها ، انتظارات، درخواست ها، مسايل و مشكلات خود را به ترتيب و به طور جداگانه طرح كردند و استاندار لرستان نيز، دستورات لازم براي پيگيري مسايل و مشكلات مطرح شده افراد در چارچوب قانون از طريق دستگاه هاي اجرايي مربوطه را صادر كرد.
 

استاندار لرستان پس از جلسه ديدار مردمي خود، به منظور بازديد از روند اجراي طرح خدماتي، رفاهي ، گردشگري آبشار بيشه، عازم اين منطقه شد.
استاندار لرستان در مسير حركت به سمت بيشه ابتدا مشغول خوردن ناهاری مختصر شامل نان، خرما و يك ليوان شير شد و سپس همچون زمان سفر به پلدختر، فعاليت در اتاق كار سيار خود(ماشين) را آغاز كرد و با حضور يكي از مديران دستگاه هاي اجرايي استان، مسايل و موارد كاري موردنظر براي پيشبرد بهتر كارها بررسي شد.
فرماندار شهرستان خرم آباد، مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان و همكاران دفتر و روابط عمومي استانداري لرستان از همراهان استاندار در جريان بازديد از آبشار بيشه بودند.

استاندار لرستان و هيات همراه به محض ورود به منطقه بيشه از خودروها پياده شده و مشغول بازديد از روند فعاليت هاي اجرايي طرح گردشگري آبشار بيشه شدند.
خودروهاي بزرگ راهسازي در منطقه آبشار بيشه مشغول تسطيح منطقه و شكافتن ارتفاعات اطراف براي ايجاد امكانات رفاهي و ساخت مكان هاي مناسب براي استراحت و اسكان موقت مسافران و مردم بودند.
كارفرماي پروژه به تفصيل در خصوص روند كار طرح توضيحاتي ارائه داد و از استاندار لرستان و هيات همراه خواست كه براي بازديد از روند كار، بخش هاي مختلف را از نزديك ببينند.

در اين بخش از برنامه كه تقريبا شبيه يك كوهپيمايي بود، استاندار لرستان و هيات همراه از فعاليت هاي انجام شده در ارتفاعات اطراف آبشار بيشه براي ايجاد يك محوطه و فضاي مناسب اقامتي و رفاهي، بازديد كردند.
بازديد از منطقه بيشه نيز حدود يك ساعت به طول انجاميد و در نهايت استاندار لرستان با بررسي شرايط و گرفتن گزارش هاي لازم و تاكيد بر برخي موارد ، منطقه تفريحي بيشه را به سمت خرم آباد ترك كرد.

در مسير بازگشت به خرم آباد، دكتر دهمرده خواستار حضور مديركل ميراث فرهنگي و گردشگري لرستان و فرماندار خرم آباد در خودروي خود شد، تا ادامه جلسه بررسي مراحل و روند اجراي طرح را با اين دو مقام مسئول پيگيري كند.
 

ادامه برنامه هاي روز چهارشنبه استاندار لرستان با برگزاري جلسه شوراي سلامت در ساعت 18، پيگيري مصوبات سفر سوم ساعت 22 و شوراي معاونين استانداري پيگيري شد و در نهايت برنامه كاري استاندار لرستان حدود ساعت 24 شب به پايان رسيد و این درحالی بود که فعالیت های کاری استاندار لرستان برای روز بعد نیز از ساعت 5 صبح براساس برنامه تنظیم شده، آغاز می شد.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 592
:: ارسال شده در: تشکر از مسئولین ,
:: مطالب مرتبط: بزرگ مرد محیط زیست ایران , تشکر از آقای علی دولتشاهی ,
:: برچسب‌ها: ده مرده , صد مرده , استاندار , استاندار لرستان , تشکر از استاندار ,
نویسنده
نویسنده : سید علی طاهری
تاریخ : [چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 ] [ 1:6]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
کسب درآمد میلیونی از اینترنت !!! تاریخ : جمعه 20 مهر 1397
تقویم و مناسبت های اسفند 93 تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1393
تقویم و مناسبت های بهمن ماه 93 تاریخ : چهارشنبه 01 بهمن 1393
تقویم و مناسبت های دی ماه 93 تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
جنایات داعش تاریخ : دوشنبه 10 آذر 1393
تقویم و مناسبت های آذر 1393 تاریخ : شنبه 01 آذر 1393
حل مشکل از کار افتادن ناگهانی درگاه USB در محیط ویندوز تاریخ : شنبه 24 آبان 1393
پخش مستقیم حرم حضرت امام رضا علیه السلام تاریخ : یکشنبه 11 آبان 1393
تصاویری از عزاداری شب پنجم محرم سطح شهر خرم آباد تاریخ : جمعه 09 آبان 1393
حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام تاریخ : پنجشنبه 08 آبان 1393
حضرت علی اکبر علیه السلام تاریخ : پنجشنبه 08 آبان 1393
شهادت حضرت علی اصغر علیه السلام تاریخ : پنجشنبه 08 آبان 1393
حضرت قاسم بن الحسن علیهما السلام تاریخ : پنجشنبه 08 آبان 1393
حضرت عبدالله بن الحسن تاریخ : پنجشنبه 08 آبان 1393
فرزندان حضرت زینب علیها السلام تاریخ : چهارشنبه 07 آبان 1393
آشنایی با حضرت رقیه سلام الله علیها تاریخ : سه شنبه 06 آبان 1393
دانلود مداحی های هیئت مساکین خرم آباد تاریخ : سه شنبه 06 آبان 1393
داستان روز اول محرم - ورود کاروان امام حسین (ع) به سرزمین کربلا تاریخ : دوشنبه 05 آبان 1393
روزشمار حرکت حضرت مسلم به کوفه تا شهادت تاریخ : یکشنبه 04 آبان 1393
حضرت زینب سلام الله علیها تاریخ : شنبه 03 آبان 1393
دانلود مداحی های لری جدید 93 تاریخ : جمعه 02 آبان 1393
فرا رسیدن ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد تاریخ : جمعه 02 آبان 1393
تقویم و مناسبت های آبانــماه 1393 تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1393
دانلود ماهنامه نوجوان برای اندروید تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1393
دانلود آهنگ مسعود فتحی به نام حلالم کنید+ ( پخش آنلاین ) تاریخ : یکشنبه 27 مهر 1393
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
ارتباط با مدیر
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 317
کل نظرات کل نظرات : 480
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 6
تعداد اعضا تعداد اعضا : 292

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 695
باردید دیروز باردید دیروز : 789
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 16
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 9
بازدید هفته بازدید هفته : 2,321
بازدید ماه بازدید ماه : 18,523
بازدید سال بازدید سال : 60,995
بازدید کلی بازدید کلی : 1,697,479

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 3.88.161.108
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir